90965
 • BÜYÜ BELİRTİLERİ

  HAKAN KENAN HOCA Büyü,  kişinin dengelerini bozan en önemli manevi etkidir. Bu bakımdan,  büyüden şüphelenmek  için dengelerin bozulmuş olması gerekir. Ailenizde, işinizde, günlük hayatınızda, kişisel davranışlarınızda, toplumsal ilişkilerde yolunda gitmeyen bir şeyler varsa akla  büyü  gelebilir. Ancak, yaşanan her olumsuzluğu da büyüye bağlamak ve  büyü belirtileri  olarak adlandırmak abartılı olur. Siz olması gerektiği gibi davrandığınız halde, çevrenizdeki kişiler eskisinden farklı davranıyorsa, işlerinizde anlam verilemeyen aksilikler çıkıyor ve başarılarınız engelleniyorsa, kişisel anlamda bedensel olan ancak anlamlandırılamayan değişiklikler varsa bu noktada büyüden endişe edilebilir. Ailenize, işinize veya çevrenize olması gerektiği şekilde davranmıyor, insanlar incitiyor ve kuralları sadece kendiniz koymak istiyorken insanlar sizden uzaklaşıp kaçıyorsa burada  büyüden  şüphelenmek anlamsız olacaktır. Ancak,  büyünün  farklı bir özelliği daha vardır ki, bir çok insan kendinde  büyü  olduğundan şüphelenmez. Ona göre her şey yolundadır. İşte bu durumda üçüncü kişiler, eşler, aile fertleri veya anne-babalar tarafından anormalliğin farkına varılabilir.     Yapılan  büyünün  türüne  göre farklılıklar göstermekle birlikte genel olarak  büyü belirtileri  şu şekilde sıralanabilir. KİŞİSEL BELİRTİLER – Uyuyamama, uykudan...

 • ARA ISINDIRMA BÜYÜSÜ

  HAKAN KENAN HOCA Muhabbet,  “Karşılıklı Sevgi”  demektir, Arapça  “Hubb”  kökünden gelir. Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer, onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi… Sevenler ve sevilenler ancak sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler. Muhabbet Büyüsü , evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne kadar  Büyü  ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.     Günümüzde insanların değerleme ölçüleri tamamen şekilci olduğundan dolayı, kişilerin gerek yüzünü ve ahlaki değerlerini tespit etmek oldukça zordur. Önyargılar, korkular, yersiz endişeler ve hatta başkaları ne der tarzında davranışların ortadan kaldırılması ve kişinin gerçek yüzünün görünmesini sağlayan muhabbet büyüsü bu konuda son derece etkilidir. Bu sayede gerçekte hiç bir kötü düşünce ve niyet...

 • DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ

  Dil bağlama HAKAN KENAN HOCA yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür. Kişi her türlü söze karşı cevap vermekte zorlanır ve susar. Sert ve gereksiz konuşarak kalp kıran kişilere güç yetmediği durumlarda, bu kişileri kontrol altına almanın ve susturmanın en etkili olduğu bilinmektedir.

 • ADET KANI BÜYÜSÜ

  Adet Kanı Büyüsü,  Hakan kenan hoca...bir kişiyi bağlamak için yapılan bilinen en kesin ve  etkili büyü  şeklidir. Adet kanı büyüsü gerçekte  kara büyü  grubunda yapılan bir büyüdür ve kişinin iradesine bedenine etki ederek düşünce, his ve beraberinde davranışlarında değişiklik gösterir. Adet kanı  ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi  (evli bile olsa)  olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar. Adet  kanı büyüsü  ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir. Adet kanı büyüsü ,  aybaşı kanı büyüsü  olarak da bilinir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

 • PAPAZ BÜYÜSÜ

  Papaz Büyüsü ,Hakan kenan hoca açıklıyor... kişinin iradesine doğrudan müdahale ederek, istem dışı hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan kişiye çok kısa süre içerisinde etki ederek, istenilen sonucu veren tüm zamanların en etkili büyü yöntemidir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar ve kişinin hem ruhsal hem de düşünsel yapısını bozabilecek bir etkiye sahip olduğu için insanı çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak, yapılış amacına ulaştırır.

 • DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

  DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR  Domuz yağı büyüsü kara büyü grubunda olduğu için büyünün yapılışında şeytani cinler görevlendirilerek yapılır. Her büyü Esma-ül Hüsnalar, Ayet-i Kerimeler ve duaların yardımıyla bozulur. Ancak, burada görevlendirilen cinlerin de yok edilmesi veya görevinden uzaklaştırılması gerekir. Uzaklaştırılmayan cinler bir süre sonra kişi üzerinde aynı etkiyi göstermeye devam ederler. Bu bakımdan  domuz yağı büyüsünü bozmak için özel bilgi ve yeterlilik gerekir. Halk arasında  domuz yağı büyüsü bozma  konusunda en çok yapılan hata domuz yağı lekesinin temizlenmesiyle ilgili verilen çabadır. Oysaki lekenin temizlenmesiyle  büyü bozulmuş olmaz. Bu bakımdan,  domuz yağı büyüsünün bozulması  seviyeler üstü bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir.